Tel: 22 59-330-00
Fax: 22 59-330-03
akademiki@sggw.pl

Przynawanie miejsc dla kandydatów na studia

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.
Tu znajdują się informacje o przyznawaniu miejsc dla kandydatów na studia w SGGW, rozpoczynające się 1 października

PRZYZNAWANIE MIEJSC W DOMACH STUDENCKICH DLA KANDYDATÓW NA STUDIA W SGGW
Podstawy prawne działania:

  • Ustawa z dnia 20 lipca 2018 r. Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce (Dz. U. z 2018 poz. 1668 z późn. zm.);
  • Regulamin świadczeń dla studentów i doktorantów Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie – Załącznik do Zarządzenia nr 45 Rektora SGGW z dnia 24 września 2019 r.

PRZYZNAWANIE MIEJSC W AKADEMIKACH NA NOWY ROK AK. (2020/21) DLA KANDYDATÓW NA STUDIA W SGGW

Informujemy, że kandydaci na studia w SGGW obu stopni – wszystkie kierunki stacjonarne oraz niestacjonarne na kierunku Weterynaria, zainteresowani otrzymaniem miejsca w domu studenckim na rok akademicki 2020/2021, są zobowiązani – po zakwalifikowaniu do przyjęcia na studia w SGGW – złożyć w NIEPRZEKRACZALNYM terminie od 24.08.2020 do 07.09.2020 podanie o przyznanie miejsca w domu studenckim SGGW, poprzez przesłanie pocztą tradycyjną, kurierem, a w uzasadnionych przypadkach osobiście, wyłącznie w dni robocze w godz. 9 – 15 (budynek 38 na planie Kampusu)

Adres do wysłania wniosku:

Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie
Administracja Domów i Stołówek Studenckich
ul. Nowoursynowska 161L
02-787 Warszawa (z dopiskiem „wniosek o DS”)

ADiSS nie odpowiada za ewentualne niedostarczenie wniosku w terminie do 7 września 2020 r. (wnioski dostarczone po terminie nie będą rozpatrywane!) lub zagubienie przesyłki przez Pocztę Polską lub Kuriera!.

We wniosku o przyznanie miejsca w DS na rok akademicki 2020/2021 należy:

– zamiast numeru albumu wpisać numer PESEL

– obok adresu miejsca zamieszkania wpisać województwo

– precyzyjne obliczenie odległości od miejsca stałego zamieszkania do uczelni umożliwiają mapy dostępne w internecie – polecamy  http://mapa.targeo.pl (WAŻNE: należy wybrać i podać odległość z opcji trasy “krótka”!).

Zgodnie z Regulaminem przyznawania miejsc i rozliczania zakwaterowań w domach studenckich Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie odległość od miejsca stałego zamieszkania, mierzona jest najkrótszym połączeniem wzdłuż istniejącej sieci dróg publicznych do SGGW (Warszawa, ul. Nowoursynowska 166 – skrzyżowanie przy głównej bramie wjazdowej na teren tej części Kampusu SGGW, gdzie znajduje się Rektorat).

Administratorem danych jest Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie (SGGW) z siedzibą przy ul. Nowoursynowskiej 166. Dane osobowe gromadzone na etapie składania wniosków o przyznanie miejsca w Domu Studenckim SGGW gromadzone są wyłącznie dla celów związanych z ich rozpatrywaniem, a także naliczaniem opłat oraz ew. rozpatrywaniem skarg i reklamacji. Informujemy, że każda osoba składająca ww. wniosek ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji ww. celów.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.