Tel: 22 59-330-00
Fax: 22 59-330-03
akademiki@sggw.pl

Przynawanie miejsc dla kandydatów na studia

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.
Tu znajdują się informacje o przyznawaniu miejsc dla kandydatów na studia w SGGW, rozpoczynające się 1 października

PRZYZNAWANIE MIEJSC W DOMACH STUDENCKICH DLA KANDYDATÓW NA STUDIA W SGGW
Podstawy prawne działania:

  • Ustawa z dnia 20 lipca 2018 r. Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce (Dz. U. z 2018 poz. 1668 z późn. zm.);
  • Regulamin przyznawania miejsc i rozliczania zakwaterowań w domach studenckich Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie – załącznik do Zarządzenia nr 12 Rektora SGGW z dnia 25 lutego 2013 r. w sprawie wprowadzenia Regulaminu przyznawania miejsc i rozliczania zakwaterowań w domach studenckich Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie,

PRZYZNAWANIE MIEJSC W AKADEMIKACH  SGGW DLA KANDYDATÓW NA STUDIA W SGGW NA ROK AKADEMICKI (2019/2020)

Lista kandydatów, którym przyznano miejsce w domu studenckim na rok akademicki 2019/2020 (uprawnionych i ZOBOWIĄZANYCH do dokonania rezerwacji)

Lista rezerwowa (alfabetyczna) kandydatów na studia w SGGW, ubiegających się o miejsce w DS na rok akademicki 2019/2020

Lista wniosków o miejsce w DS na rok akademicki 2019/2020, złożonych przez kandydatów, które zostały odrzucone ze względów formalnych

ADiSS informuje, że wiadomości o przyznaniu miejsca w Domu Studenckich zostały przesłane do wnioskodawców emailem (na adres podany przez kandydata w systemie rekrutacyjnym), a także jest do wglądu na stronach internetowych systemu rekrutacyjnego SGGW (po zalogowaniu)!!!

UWAGA: większość kandydatów ma już założone konta w Wirtualnym Dziekanacie. ADiSS informuje, że Wirtualny Dziekanat dla studentów SGGW, jak sama nazwa wskazuje obsługuje wnioski o miejsce w akademiku wirtualne (elektroniczne) STUDENTÓW wysyłane za pomocą tego systemu, zaś KANDYDACI składali wnioski papierowe – te nie są rejestrowane w Wirtualnym Dziekanacie i stąd komunikat na kontach kandydatów: „wniosek na rok akademicki 2019/20 nie został złożony”.

Kandydaci, którzy nie dokonali rezerwacji utracili miejsca!

Kwaterowanie zasadnicze odbędzie się w dniach 26-28 i 30.09.2019.

UWAGA 1: Termin zakwaterowania można zmienić za pomocą Wirtualnego dziekanatu w terminie do 24.09.2019. Aby zmienić termin zakwaterowania należy zalogować się do Wirtualnego dziekanatu (http://ehms.sggw.pl) – wybrać zakładkę „akademiki” – z menu (lewa strona ekranu) wybrać „przeglądanie rezerwacji” – wybrać ikonę zegara.

UWAGA 2: rezerwacje mają status „rezerwacja aktywna”, a jej odwołanie z wykorzystaniem Wirtualnego dziekanatu będzie oznaczało rezygnację z przyznanego miejsca w akademikach SGGW na rok akademicki 2019/20.

Jeśli student/kandydat na studia w SGGW nie chce mieszkać w akademikach SGGW powinien odwołać rezerwację.

Aby zrezygnować z przyznanego miejsca na rok akademicki 2019/20 należy zalogować się do Wirtualnego dziekanatu (http://ehms.sggw.pl) – wybrać zakładkę „akademiki” – z menu (lewa strona ekranu) wybrać „przeglądanie rezerwacji” – wybrać ikonę kosza.

Jednocześnie informujemy, że do czasu zakwaterowań (tj. do 26.09.2019) numer pokoju, w którym kandydat na studia w SGGW ma wprowadzoną rezerwację może ulec zmianie,  z uwagi na konieczność optymalizacji wykorzystania miejsc.

Administratorem danych jest Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie (SGGW) z siedzibą przy ul. Nowoursynowskiej 166. Dane osobowe gromadzone na etapie składania wniosków o przyznanie miejsca w Domu Studenckim SGGW gromadzone są wyłącznie dla celów związanych z ich rozpatrywaniem, a także naliczaniem opłat oraz ew. rozpatrywaniem skarg i reklamacji. Informujemy, że każda osoba składająca ww. wniosek ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji ww. celów.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.