Tel: 22 59-330-00
Fax: 22 59-330-03
akademiki@sggw.pl

Przynawanie miejsc dla kandydatów na studia

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.
Tu znajdują się informacje o przyznawaniu miejsc dla kandydatów na studia w SGGW, rozpoczynające się 1 października

PRZYZNAWANIE MIEJSC W DOMACH STUDENCKICH DLA KANDYDATÓW NA STUDIA W SGGW
Podstawy prawne działania:

  • Ustawa z dnia 27 lipca 2005 r. Prawo o szkolnictwie wyższym (Dz. U. z 2012 r. poz. 572 z późn. zm.);
  • Regulamin przyznawania miejsc i rozliczania zakwaterowań w domach studenckich Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie – załącznik do Zarządzenia nr 12 Rektora SGGW z dnia 25 lutego 2013 r. w sprawie wprowadzenia Regulaminu przyznawania miejsc i rozliczania zakwaterowań w domach studenckich Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie,

PRZYZNAWANIE MIEJSC W AKADEMIKACH  SGGW DLA KANDYDATÓW NA STUDIA W SGGW NA ROK AKADEMICKI (2018/2019)

Informujemy, że kandydaci na studia w SGGW obu stopni – wszystkie kierunki stacjonarne oraz niestacjonarne na kierunku Weterynaria, zainteresowani otrzymaniem miejsca w domu studenckim na rok akademicki 2018/2019, są zobowiązani – po zakwalifikowaniu do przyjęcia na studia w SGGW – złożyć w NIEPRZEKRACZALNYM terminie od 11.07.2018 do 14.08.2018 podanie o przyznanie miejsca w domu studenckim SGGW.

Podanie należy złożyć w Administracji Domów i Stołówek Studenckich przy ul. Nowoursynowskiej 161, w akademiku Limba (budynek 38 Kampusu SGGW) wyłącznie w dni robocze w godz. 8 – 15, lub ewentualnie przesłać listownie (na odpowiedzialność nadawcy) z dopiskiem „Wniosek o DS”. Nasz adres znajduje się w sekcji „Kontakt”.

Druk podania o przyznanie miejsca w domu studenckim SGGW

ADiSS nie odpowiada za ewentualne niedostarczenie wniosku w terminie do 14 sierpnia 2018 (wnioski dostarczone po terminie nie będą rozpatrywane!) lub zagubienie przesyłki przez Pocztę Polską lub kuriera!.

We wniosku o przyznanie miejsca w DS na rok akademicki 2018/2019 należy:

– zamiast numeru albumu wpisać numer PESEL

– obok adresu miejsca zamieszkania wpisać województwo

Przykład poprawnie wypełnionego przez kandydata na studia w SGGW podania o przyznanie miejsce w akademiku na rok ak. 2018/19

– precyzyjne obliczenie odległości od miejsca stałego zamieszkania do uczelni umożliwiają mapy dostępne w internecie – polecamy  http://mapa.targeo.pl (WAŻNE: należy wybrać i podać odległość z opcji trasy “krótka”!).

Zgodnie z Regulaminem przyznawania miejsc i rozliczania zakwaterowań w domach studenckich Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie odległość od miejsca stałego zamieszkania, mierzona jest najkrótszym połączeniem wzdłuż istniejącej sieci dróg publicznych do SGGW (Warszawa, ul. Nowoursynowska 166 – skrzyżowanie przy głównej bramie wjazdowej na teren tej części Kampusu SGGW, gdzie znajduje się Rektorat).

KANDYDACIE NA STUDIA W SGGW, jeśli złożyłeś wniosek o przyznanie miejsc w akademiku na rok akademicki 2018/19

ADiSS informuje, że wiadomość o przyznaniu miejsca w Domu Studenckich zostanie przesłana do wnioskodawcy emailem (na adres podany przez kandydata w systemie rekrutacyjnym), a także będzie do wglądu na stronach internetowych systemu rekrutacyjnego SGGW (po zalogowaniu) najpóźniej na początku września 2018!!!

Równocześnie z przesłaniem informacji o przyznaniu miejsca w domu studenckim na rok akademicki 2018/19 na stronie internetowej ADiSS zostanie umieszczona informacja dotycząca konieczności dokonania rezerwacji czasu i miejsca zakwaterowania w konkretnym akademiku i pokoju przez kandydatów na studia, którym przyznano miejsca w akademiku.

Podania o przyznanie miejsca w pokojach specjalnych (tj. pokoje 1-os i 2-os. dla: małżeństw, rodzeństw, osób niepełnosprawnych, poważnie chorych lub mających szczególne potrzeby, przede wszystkim ze względów zdrowotnych) odpowiednio udokumentowane będą przyjmowane do 17.08.2018.

druk podania o rezerwację specjalną 2018

UWAGA: Warunkiem rozpatrywania podania o przyznanie miejsca w pokojach specjalnych jest otrzymanie miejsca w akademiku na rok akademicki 2018/19!!!

Nadmieniamy, że wszystkie domy studenckie SGGW spełniają wszystkie obowiązujące w Polsce normy i przepisy sanitarne wobec czego podania o pokoje specjalne umotywowane np. alergią, nawracającymi infekcjami itd. itp. BĘDĄ ROZPATRZONE ODMOWNIE!

UWAGA 2: Przypominamy, że kandydat staje się studentem dopiero od immatrykulacji, czyli od 1 października!, zatem w całej procedurze aż do zakwaterowania, dla osób składających papierowe podania będzie stosowane określenie „kandydat”!

Administratorem danych jest Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie (SGGW) z siedzibą przy ul. Nowoursynowskiej 166. Dane osobowe gromadzone na etapie składania wniosków o przyznanie miejsca w Domu Studenckim SGGW gromadzone są wyłącznie dla celów związanych z ich rozpatrywaniem, a także naliczaniem opłat oraz ew. rozpatrywaniem skarg i reklamacji. Informujemy, że każda osoba składająca ww. wniosek ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji ww. celów.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.